سياست حريم

به زاگرس خوش آمدید! از اینکه خدمات وب سایت زاگرس را انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم! ما اهمیت زیادی برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما قائل هستیم و به همین خاطر در اینجا می‌خواهیم در مورد نوع و دامنه جمع آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات شخصی شما در سایت زاگرس برای شما اطلاع رسانی کنیم.

زاگرس اطلاعات شخصی جمع آوری شده را به هیچ وجه مورد مبادله، اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. زاگرس از اطلاعات تماس، حساب کاربری، نوع سرویس، ثبت ها و ... که از شما در اختیار دارد ، در جهت برقراری ارتباط و ارائه خدمات به شما استفاده می کند. همچنین از اطلاعات اعتباری و بانکی شما تنها در فرایند دریافت یا پرداخت استفاده می کند. شما با زدن دکمه های "ارسال" یا "ثبت" ، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند بیان شده، اعلام می دارد. زاگرس در شرایط زیر اطلاعات و محتویات مراسلات و نامه الکترونیکی شما را در اختیار غیر قرار خواهد داد:

ما هشدار می‌دهیم که انتقال داده‌ها بر روی اینترنت (به عنوان مثال در هنگام برقراری ارتباط از طریق پست الکترونیکی) ممکن است شکاف‌های امنیتی داشته باشد. حفاظت کامل از اطلاعات در مقابل دسترسی‌های اشخاص ثالث امکان پذیر نیست.

اطلاعات منتشر شده و ارتباطی که در صفحات منتشر می‌شود ممکن است توسط اشخاص ثالث برای ارسال اطلاعات ناخواسته و تبلیغاتی مورد (سوء) استفاده واقع شود در چنین حالتی ما اقدام برای طرح دعوای حقوقی علیه سوء استفاده کنندگان را برای خود محفوط می‌دانیم.

۱. اطلاعات جمع آوری شده توسط ما

۱. ۱. اطلاعات شخصی

شما می‌توانید بدون ثبت نام در وب سایت از برخی از خدمات ما به راحتی استفاده کنید. با این حال، برای استفاده از همه ویژگی‌های سایت، می‌توانید حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید.

برای سرویس دهی بهتر ما برخی از داده‌های شخصی را پردازش و منعکس می‌کنیم. این امر به ویژه برای داده‌های زیر است:

همچنین ممکن است اطلاعات دیگری در مورد شما ذخیره شده باشد، به عنوان مثال، اگر شما داده‌های اضافی در مشخصات شخصی خودتان اضافه کرده باشید و یا اگر شما با مدیریت وب سایت ارتباط برقرار کرده باشید.

اطلاعات شخصی زیر برای کاربران دیگر قابل مشاهده خواهد بود، اگر شما آن‌ها را در مشخصات شخصی خود قید کرده باشید و این علاوه بر اطلاعات اجباری است که باید ذکر کنید:

ما برای کاربران به دلایل مختلف ایمیل ارسال می‌کنیم از جمله برای ثبت نام، آگهی در مورد پیام‌های تازه دریافت شده و غیره. ایمیل‌های ارسالی از سوی همکاران این وب سایت ذخیره می‌شوند. E-mail‌ هایی که مربوط به کسب و کار باشند در طول دوره حفظ قانونی حذف نخواهند شد. همچنین نشانی‌های پست الکترونیکی که به آن ایمیل ازسال گردیده اما دریافت نشده‌اند، در بایگانی حفظ می‌شوند. علاوه بر این نامه‌های الکترونیکی که برای کاربران ارسال می‌شوند شامل گرافیک هم هستند مثلا اینکه نشان دهد آیا ایمیل باز شده است یا نه. این سیستم به صورت نا‌شناس و بدون در نظر گرفتن اینکه فرد و یا کاربر چه کسی است، انجام می‌شود. پیام ما ممکن است اطلاعاتی در مورد خدمات ما (خبرنامه) باشد.

۱. ۲. ورود اطلاعات

در هر زمانی که شما به سایت ما مراجعه کنید در این پروسه روی وب سرور ما اطلاعاتی (مانند نوع مرورگر، تاریخ و زمان تماس) از کامپیو‌تر شما جمع آوری می‌شود. در این پروسه داده‌های شخصی آنالیز نمی‌شوند. بنابراین، ما قادر به ثبت اطلاعات یک فرد خاص نیستیم.

همه این اطلاعات را ما صرفا برای اهداف آماری و برای تشخیص لینک‌های معیوب یا خطاهای سرور استفاده می‌کنیم. افشای اطلاعات به اشخاص ثالث اتفاق نخواهد افتاد. این داده‌ها با داده‌های دیگر که توسط ما گردآوری می‌شوند پس از ارزیابی آماری داده‌ها به صورت مرتب حذف می‌شوند.

۱. ۳. کوکی‌ها

کوکی‌ها فایل‌های کوچکی هستند که روی رایانه کاربر نصب می‌شوند و اطلاعات مربوط به کاربر، مکانی که از آنجا وصل شده و... را به سرور می‌دهد.

این وب سایت از دو نوع کوکی استفاده می‌کند:

در کوکی‌های جلسه‌ای و کوکی‌های ماندگار تنظیمات کاربر ذخیره می‌شوند تا شما بتوانید براحتی از وب سایت استفاده کنید.

با استفاده از کوکی‌ها می‌توانید تنظیمات مرورگر اینترنت وب سایت خود و یا بطور کلی همه صفحات وب را غیرفعال کنید. اطلاعات بیشتر در این مورد را در صفحات وب مرورگر اینترنت جستچو کنید. با غیرفعال کردن کوکی‌ها شما دیگر نمی‌توانید از ویژگی‌هایی مانند ورود اتوماتیک در وب سایت استفاده کنید.

۱. ۴. گوگل آنالیز

این وب سایت با استفاده از گوگل آنالیز به تجزیه و تحلیل وب سایت‌های شرکت گوگل می‌پردازد: (۱۶۰۰ Amphitheatre Parkway، Mountain View، CA ۹۴۰۴۳، USA; Google). گوگل آنالیز توسط کوکی‌ها شرایطی را فراهم می‌آورد که بتوانید فایل‌هایی را که بر روی کامپیو‌تر ذخیره شده‌اند را جهت تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده کنید.

اطلاعات داده شده توسط کوکی مورد استفاده شما، از این وب سایت معمولاً به سرور گوگل در ایالات متحده منتقل شده و در آنجا ذخیره می‌شود. از آنجایی که ما IP Anonymisierung را فعال کرده‌ایم، آدرس شما توسط گوگل در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و بازار مشترک اروپایی کامل ظاهر نخواهد شد.

تنها در موارد استتثنایی آی پی آدرس بصورت کامل به سرور گوگل در امریکا فرستاده می‌شود و در آنجا این آدرس کوتاه می‌شود. در قرارداد ما گوگل از این اطلاعات برای ارزیابی میزان استفاده شما از وب سایت بهره می‌گیرد تا گزارشات دیگری نیز با استفاده از خدمات وب سایت که به اپراتور مربوط می‌شود را فراهم کند. آنچه که در حیطه گوگل توسط سرور آی پی آدرس شما تجزیه و تحلیل می‌شود به هیچ اطلاعات دیگری که توسط گوگل نگهداری می‌شود وابسته نیست. (مربوط نیست)

ممکن است شما مانع استفاده کوکی‌ها در انتخاب تنظیمات مناسب روی نرم افزار مرورگرتان شوید. به هرحال شما بطور کامل قادر به استفاده از تمام ویژگی‌های این وب سایت نیستید. علاوه براین می‌توانید از جمع آوری اطلاعاتی که توسط کوکی درباره استفاده شما از وب سایت (که شامل آی پی آدرستان می‌باشد) خودداری کنید. برای جستجو در گوگل و پردازش این اطلاعات توسط گوگل با نگاهی به لینک زیر می‌توانید بر روی مرورگر خود آن را دانلود و نصب کنید.

۱. ۵. تبلیغات گوگل

این وب سایت با استفاده از گوگل ادسنس، سرویسی برای تبلیغات از شرکت گوگل(1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; Google ) استفاده می‌کند. گوگل ادسنس همچنین با استفاده از کوکی‌هایی که بر روی کامپیو‌تر شما هستند امکان تجزیه و تحلیل فعالیت کاربر را فراهم می‌کند. علاوه بر کوکی‌ها، تصاویر کوچک نامرئی مورد استفاده درگوگل ادسنس که با استفاده از آن اطلاعات در مورد عادات ترافیک بازدید کننده ثبت شده و اطلاعات جمع آوری شده در سرور گوگل در ایالات متحده آمریکا ذخیره می‌شود و از آن‌ها برای ارزیابی بیشتر از الگوهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، پیمانکاران گوگل می‌توانند به ارزیابی داده‌های شما بر مبنای این اطلاعات برای تبلیغات بپردازند. گوگل آدرس IP شما با هر گونه اطلاعات دیگر در این باره به دیگران منتقل نمی‌کند.

با استفاده از تنظیمات در نرم افزار مرورگر شما، شما می‌توانید کوکی‌ها را غیر فعال کنید. با این حال، برخی از ویژگی‌های این وب سایت ممکن است دچار اختلال شود. با استفاده از این وب سایت شما به پردازش اطلاعات مربوط به شما توسط گوگل به شیوه‌ای که در بالا شرح داده شد و به منظور فوق موافقت می‌کنید.

۲. استفاده از شبکه‌های اجتماعی

۲. ۱. اعلام حفاظت از داده‌ها برای استفاده در فیس بوک

در این وب سایت، پلاگین شبکه‌ اجتماعی فیس بوک (1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, USA) قرار داده شده است، که شما می‌توانید بر روی آیکون فیس بوک «پسندیدم» یا دکمه «اشتراک گذاری» کلیک کنید تا در فیس بوک شما نمایش داد شودhttp://developers.facebook.com/docs/plugins/. برای مرور کلی در مورد پلاگین فیس بوک می‌توانید به اینhttp://developers.facebook.com/docs/plugins/ صفحه مراجعه کنید.

در مدت زمانی که در این وب سایت به گشت و گذار مشغول هستید، ارتباط مستقیم بین مرورگر شما و سرور فیس بوک با استفاده از این پلاگین برقرار است و اطلاعات شما از جمله IP-آدرس شما توسط فیس بوک کنترل می‌شود اگر که شما حساب فیس بوک خود را همزمان فعال کرده باشید با کلیک روی دکمه‌های اشتراک گذاری و پسندیدم، شما می‌توانید مطالب وب سایت ما را به پروفایل فیس بوک خود پیوند دهید. لطفا توجه داشته باشید که ما مسئولیت هر گونه اطلاعات در مورد محتوای انتقال داده‌ها و استفاده از آن‌ها را در فیس بوک را نداریم. برای اطلاعات بیشتر درباره سیاست حفظ حریم خصوصی فیس بوک اینجا را ببینید:http://www.facebook.com/about/privacy/

اگر نمی‌خواهید در مدت زمان بازدید شما از این سایت فیس بوک قادر به تشخیص صفحه مای شما باشد لطفا هنگام بازدید، از حساب کاربری فیس بوک خود خارج شوید.

۲. ۲. اعلام حفاظت از داده‌ها برای استفاده از توییتر

در این وب سایت پلاگین توییتر، که توسط شرکت توییتر (1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA) ارائه شده، یکپارچه شده است. این سایت به حساب توییتر شما متصل است. این لینک برای کاربران نیز قابل مشاهده است. در این روش، داده‌ها نیز به تویی‌تر منتقل می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که ما مسئولیت هر گونه اطلاعات در مورد محتوای انتقال داده‌ها و استفاده از آن‌ها را توییتر را نداریم.

در توییتر، شما می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را در http://twitter.com/account/settings تغییر دهید.

۲. ۳. اعلام حفاظت از داده‌ها برای استفاده در گوگل پلاس

با استفاده از دکمه Google+1 اطلاعات شما می‌تواند در سراسر جهان منتشر شود. از طریق دکمه گوگل ۱، شما و دیگر کاربران می‌توانند محتوای شخصی از گوگل و سرویس‌های مرتبط با آن را دریافت کنند. گوگل محتوا و اطلاعات مربوط به صفحه‌ای را که شما مشاهده می‌کنید و یا در گوگل ۱ کلیک می‌کنید را ذخیره می‌کند. 1+ شما می‌تواند با نام و عکس پروفایل شما در سرویس‌های گوگل ترکیب شود از جمله در نتایج جستجو و یا در خود را مشخصات گوگل، و یا در دیگر در وب سایت‌ها و تبلیغاتی اینترنتی ظاهر شود. Google اطلاعاتی در مورد 1+ فعالیت‌های خود را برای بهبود خدمات خود را برای شما و دیگران. برای استفاده از دکمه Google+1، شما نیاز به یک، مشخصات عمومی در سطح جهان قابل مشاهده گوگل که باید حداقل نام انتخاب شده برای نمایش داشته باشد. این نام در تمام سرویس‌های گوگل استفاده می‌شود. در برخی موارد، این نام یا هر نام دیگری که شما استفاده می‌کنید با اشتراک گذاری محتوا با حساب Google خود منتشر شود. هویت نمایه Google شما ممکن است برای کاربران دیگر با آدرس ایمیل شما و یا دیگر اطلاعات شناسایی شما نشان داده شود.

علاوه بر موارد فوق با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط شما که به سیاست حریم خصوصی گوگل مربوطه می‌شود. گوگل ممکن است مجموع آمار در مورد ۱+ فعالیت‌های کاربران خود را آزادانه یا با تایید آن‌ها به کاربران دیگر و همکاران، ناشران، تبلیغات و یا سایت‌های مرتبط پیوند دهد.

۳. افراد زیر سن قانونی

این وب سایت در واقع برای افرادی که بیش از ۱۸ سال سن دارند طراحی شده است. استفاده از این وب سایت توسط افرادی که زیر سن قانونی هستند با رضایت از سوی سرپرست مجاز است. اگر نشانی از رضایت در دسترس نباشد، حق حذف تمام داده‌های مربوط به کاربران زیر سن قانونی نزد ما محفوظ است. پدر و مادر و یا سرپرستان مسئول حفاظت از حریم شخصی فرزندان خود می‌باشند.

۴. اطلاعات درباره اصلاح، مسدود کردن و حذف داده‌ها

۴. ۱. اطلاعات مربوط به داده‌های ذخیره شده

به عنوان کاربر وب سایت شما حق دارید اطلاعات شخصی خودتان را که نزد ما ذخیره شده‌اند را به رایگان دریافت کنید. اگر لازم باشد در این باره، لطفا درخواست خودتان را بهprivacy@zagres.ir ارسال کنید. برای کسب اطلاعات ارائه شده، ما به اطلاعات زیر نیاز داریم: نام کاربری، نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیک و تاریخ تولد.

۴. ۲. اصلاح اطلاعات

به عنوان کاربر این سایت، شما در هر زمانی حق درخواست اصلاح اطلاعات نادرست در مورد خود را که بر روی سرور ذخیره شده دارید. با این حال، ساده‌ترین راه برای تغییر و پردازش داده‌های شخصی استفاده از بخش تنظیمات است.

۴. ۳. مسدود کردن و حذف داده‌ها

برای حذف و پاک کردن نام کاربری این اطلاعات نیاز داریم: نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیک و تاریخ تولد. لطفا این اطلاعات را از طریق ایمیل به آدرسprivacy@zagres.ir ارسال کنید. اگر درخواست حذف داده‌ها به دلایل قانونی، قراردادی، تجاری و یا مالیات، و یا دوره‌های حفظ قانونی، برای ما امکان پذیر نباشد به جای پاک کردن ما آن‌ها را بلوکه و غیر قابل دیدن خواهیم کرد.

۵. تغییرات

ممکن است بنا بر ضروریاتی این سیاست حفظ حریم خصوصی تغییر کند، اما حقوق بنیادینی که در این سیاست حفظ حریم خصوصی تضمین شده است را بدون اطلاع کاربران محدود نمی‌کند. ما تمام تغییرات مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی را در این صفحه اعلام خواهیم کرد. اگر تغییر بنیادینی در سیاست حفظ حریم خصوصی بدهیم این موضوع را از طریق ایمیل به اطلاع کاربران خواهیم رساند.

۶. تماس

اعتماد کاربران برای ما مهم است. بر همین اصل زاگرس آماده پاسخگویی به سوالات کاربران در رابطه با پردازش داده‌های شخصی خود، در هر زمان است. اگر سوالی دارید که در این متن سیاست حفظ حریم خصوصی پاسخ داده نشده و یا اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد هر بند این متن بدست آورید، لطفا با ایمیل آدرس‌های زیر تماس بگیرید: info@zagres.ir